چیدونا

پرسش های متداول

چطور میتونم خرید کنم؟

برای استفاده از خدمات سایت chidoona.com می بایست ابتدا در سایت ثبت نام کنید و وارد حساب کاربری خود شوید. ثبت‌ نام کمتر از ۱ دقیقه طول می‌کشد.

برای ثبت نام روی ورود/ثبت نام (سمت راست بالای سایت) کلیک کرده و دکمه عضویت در سایت را فشار دهید. پس از ثبت نام می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید.

خرید شما به سه شکل صورت میگیرد:

  • شارژ حساب کاربری و کسر هزینه ی خرید هر فایل از شارژ حساب شما( تخفیف ویژه برای این نوع خرید)
  • خرید بصورت مستقیم و پرداخت وجه فایل بصورت تکی
  • اشتراک ماهانه

دلیل به هم ریختگی و نامنظم بودن فونتهای پاور پوینت چیه؟

دلیل این به هم ریختگی عدم نصب فونتهای مورد نیاز در رایانه شماست.

فونت فایل های پاور پوینت رو چطور دانلود کنم؟

شما عزیزان برای استفاده ی بهتر از پاورپوینت های آموزشی فونت های مربوطه را از منوی نرم افزارهای کاربردی باید حتما دانلود بفرمایید

آیا فایلهای خریداری شده در پنل کاربری ذخیره میشن؟

فایلهای خریداری شده توسط مشتریان در پنل کاربری آنها ذخیره می شود تا در صورت نیاز به دانلود مجدد ، هزینه ای به ایشان تحمیل نشود و دوباره بتوانند این فایل هارا به راحتی و بدون پرداخت هزینه دانلود فرمایند.

رمز عبورم رو فراموش کردم؟

در صورت فراموشی رمز عبور خود می توانید از طریق گزینه ( رمز عبور خود را فراموش کرده ام ) با وارد کردن اطلاعات کاربری خود رمز عبور جدید دریافت کنید.

چطور میتونم فایل های تولیدی خودم رو برای چیدونا ارسال کنم؟

معلمان عزیز در سراسر کشور می توانند فایلهای تولیدی خود را از طریق منوی محصولات همکاران برای ما بارگذاری کنند تا با نام خود شما و تایید کارشناسان چیدونا در سایت قرار داده شوند.

نرم افزارهای مورد نیاز؟

شما می توانید از طریق منوی کاربردی در سایت چیدونا ، به منوی نرم افزارهای مورد نیاز برای استفاده از محتوای آموزشی سایت چیدونا دسترسی داشته باشید.

من یک معلم هستم. آیا میتونم فیلم هارو به دانش آموزان خودم بدم؟

با توجه به هزینه های بالای تهیه ی محتوای آموزشی و جهت جلوگیری از هدر رفتن زحمات همکارانمان در گروه چیدونا، هرگونه تکثیر فایل های آموزشی مورد رضایت ما نبوده و چیدونا حق پیگیری قانونی را در صورت مشاهده ی تخلف برای خود محفوظ میداند. ضمن اینکه چیدونا برای رعایت عدالت آموزشی و استفاده ی همه ی اقشار جامعه از محتوای آموزشی ، محتوای موجود را با کمترین هزینه ی ممکن  در اختیار عموم هموطنان عزیز قرار داده و علاوه بر این دانش آموزان بی بضاعت مورد تایید کارشناسان چیدونا می توانند از تخفیفات بسیار ویژه بهره مند شوند.

فیلم های آموزشی و پاورپوینت ها چه تفاوتی با هم دارن؟

فیلم های آموزشی در واقع تدریس صفحه به صفحه ی کتب درسی در قالب فایل های پاورپوینت توسط معلمان با تجربه می باشد که در مدارس هوشمند و در منازل به صورت فایل ویدیویی به راحتی قابل استفاده می باشد.

ماجرای کمک به نیازمندان چیه؟

با توجه به اینکه هدف از راه اندازی سایت چیدونا صرفاً مسائل اقتصادی نبوده و با توجه به تأکیدات قرآن کریم مبنی بر سنت حسنه ی انفاق ، تصمیم بر این شد که چیدونا با اختصاص بخشی از در آمد خود و هزینه های دریافتی از هموطنان عزیزمان قدم در راه این سنت حسنه نهاده و واسطه ای برای رساندن کمک های شما عزیزان به دست نیازمندان کشورمان شود که گزارش کمکهای انجام شده در بخش اخبار سایت به اطلاع همه ی عزیزان رسانده می شود.

پاسخ سوالم را در لیست بالا پیدا نکردم

درصورتیکه هنوز سؤالی دارید کارشناسان ما با افتخار پاسخگوی شما عزیزان می باشند.

اطلاعات تماس با کارشناسان چیدونا:

تلفن:   ۰۹۰۲۷۱۵۹۶۵۴

ایمیل:  info.chidoona@yahoo.com